ارتودنسی در اقساط متنوع جهت رفاه حال مراجعین

در راستای مسئولیت های اجتماعی اشخاص طبق دستور مدیریت مرکز ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت سرکار خانم  دکتر الهام هرمزی درمان ارتودنسی و ناهنجاری های فک و دندان بصورت اقساط متنوع صورت می پذیرد

ارتودنسی زعفرانیه
 
بهترین قیمت ارتودنسی و هزینه درمان ارتودنسی و درمان ناهنجاری فک و دندان به شرایط متفاوتی بستگی دارد :
 • متخصص ارتودنسی دکتر الهام هرمزی

  مراجعه به متخصص ارتودنسی یکی از مواردی  است که هزینه ارتودنسی دندان را تحت تاثیر قرار می دهد. مبحث حائز اهمیت که در موضوع ارتودنسی و هزینه ارتودنسی  وجود دارد، این است که درمان ارتودنسی حتما باید نزد متخصص ارتودنسی که شناخت کافی و آکادمیک نسبت به شرایط بیمار و و ضعیت دندانی وی را دارا می باشد انجام پذیرد، در غیر این صورت ممکن است دچار عوارض جبران ناپذیری در حین ارتودنسی دندان و یا بعد از درمان ارتودنسی شوید.

 • میزان سن مراجعه کننده

  ارتودنسی دندان معمولا در اکثر سنین قابل اجراست، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که اگر درمان ارتودنسی در سنین پایین انجام شود، نتیجه درمان بسیار مطلوب تر از سنین بالا نمایان می گردد، اما در ارتودنسی بزرگسالان به دلیل کامل بودن رشد فک، درمان ارتودنسی سخت تر و زمانبر تر خواهد بود.

 

برای نمایش گالری تصاویر قبل و بعد کلیک کنید

 • شیوه درمان

  ارتودنسی دندان دارای انواع و اقسام متفاوتی است که متخصص ارتودنسی دکتر الهام هرمزی با معاینات و بررسی های لازم، مناسب ترین روش درمانی ارتودنسی را برای بیمار انجام می دهد. در طبقه بندی انواع روش های ارتودنسی، ارتودنسی ثابت دارای هزینه بالاتری نسبت به ارتودنسی متحرک می باشد. همچنین در بین انواع ارتودنسی ثابت، ارتودنسی لینگوال به دلیل اینکه به تخصص بیشتری نیاز داشته و ارتودنسی دیمون به دلیل داشتن سیستم پیچیده، هزینه بیشتری را به خود اختصاص داده اند.

 • مدت زمان درمان ارتودنسی

  اگر میزان ناهنجاری و مشکلات دهان و دندان بیشتر باشد، به زمان بیشتری برای درمان ارتودنسی نیاز خواهد داشت که تا حدودی سبب افزایش هزینه درمان ارتودنسی خواهد شد.

 • امور اضافه بر سازمان درمان ارتودنسی

  گاهی اوقات در کنار درمان تخصصی ارتودنسی، لازم است تا درمان های تکمیلی انجام گیرد که متخصص ارتودنسی دکتر الهام هرمزی این موارد را بررسی کرده و تمام شرایط آن از جمله هزینه های جانبی را برای بیمار بطور کامل و تخصصی شرح خواهد داد.

بهترین راه برای دریافت طرح درمان و آشنایی با نوع درمان مورد نیاز بیمار تعیین نوبت نزد متخصص ارتودنسی دکتر الهام هرمزی و مراجعه حضوری می باشد

زعفرانیه، مقدس اردبیلی، جنب سفارت ژاپن، ساختمان مهر،شماره  158 ، واحد 523

شماره تماس مرکز ارتودنسی :

021-26295523

0933-6777140